073-7872770 | 073-7872771

תיק השקעות מנוהל

מהו תיק מנוהל?

תיק מנוהל הוא למעשה מתן יפוי כוח לבית השקעות/ גוף מנהל לפעול בשמכם בחשבון הבנק שלכם.
בית ההשקעות יכול לבצע עבורכם פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בלבד ולא יכול לבצע פעולות נוספות, כגון העברת כספים מחשבון לחשבון, משיכת כספים וכד'.
כמו בכל מוצר מנוהל אחר, מטרת הגוף היא להניב לכם תשואות גבוהות ככל שניתן ולהגדיל את ערך השקעתכם כשהשווקים עולים ולהגן עליכם מפני הפסדים בתקופות לא סימפטיות של ירידות.
ניהול התיק יבוצע באמצעות מכשירים פיננסיים דוגמת מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל, אופציות ומטבע חוץ.

למה צריך את זה?

כל אחד מאיתנו עושה דברים אחרים למחייתו ובחייו האישיים. לפיכך אין לנו את הזמן, היכולת, הידע ובד"כ גם את הרצון לעסוק בניהול השקעות על בסיס יומיומי.
מאחר וניהול השקעות דינמי ושוטף חשוב מאוד להגנה מפני הסכנות בתיק, כמו גם להניב תשואות גבוהות ככל שניתן, לא כדאי להשאיר את המלאכה לעצמכם או ליועצי ההשקעות בבנקים אשר חייבים את אישורכם על ביצוע של כל פעולה, קטנה וזניחה ככל שתהיה. המשמעות היא שהאחריות למעשה נופלת עליכם ופועל יוצא מכך הוא שביצועי התיק יהיו תלויים בידע ובזמינות שלכם. פעולות מסוימות בתיק ההשקעות דורשות תגובה מהירה ודינמיות. חוסר זמינות מצדכם ( נסיעות לחו"ל, ישיבות, עבודה וכד' ) עשוי לפגוע דרמטית בביצועי התיק.

מה התהליך?

להלן השלבים בניהול תיק השקעות:
הבנת הצרכים הספציפיים שלך ושל משפחתך
בחירת הגוף המנהל
פגישת איפיון צרכים משותפת עם אינטגריטי ועם הגוף הנבחר
הגדרת רמת סיכון ופרופיל התיק
פתיחת חשבון בנק יעודי לניהול תיק ההשקעות
מתן יפוי כוח וקישור חשבון הבנק לגוף המנהל
איך בוחרים את הגוף הנכון?

יש עשרות גופים מנהלים ומגוון רחב של אופציות לניהול תיק השקעות, כאשר בחירת הגוף המנהל היא רק השלב הראשון בתהליך.
נתוני הגופים המנהלים אינם מפורסמים בעיתונים הכלכליים/ באתרי האינטרנט השונים, ולכן בחירת הגוף המנהל היא אתגר לא פשוט.
יש להיוועץ במומחים ואנשי מקצוע אשר יבססו את המלצתם לגוף המנהל על פרמטרים כגון וותק של הגוף המנהל, ניגודי עניינים פוטנציאליים, מוניטין, יכולת מוכחת בתחום ההשקעות, יכולת אנליזה, ההון האנושי בגוף המנהל, הרכבי נכסים, חשיפת התיקים לשווקים הגלובליים וכמובן ביצועי עבר ותשואות של הגופים המנהלים.

למידע נוסף והכוונה מקצועית פנו אלינו ונשמח לעזור.

שיתוף

כתבות נוספות

One arrow in a group of many pointing in an opposite direction

פוליסת חסכון- האופציה הטובה ביותר?

מדובר במכשיר חסכון ארוך טווח, אם כי נזיל תוך מספר ימי עסקים, שמנוהל ע"י כל אחת מחברות הביטוח בישראל, ואשר מהווה אלטרנטיבה למכשירים פיננסיים אחרים דוגמת תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תעודות סל וכו'.
קרא עוד
Stock exchange market concept

הבורסה לאן? איפה כדאי להשקיע?

ניהול תיקי השקעות כרוך לא פעם בקבלת החלטות מהירות בסביבה דינמית, תוך חוסר ודאות לגבי מה העתיד צופן. למרות שהשקעות בבורסה הן תמיד הליך מורכב, בשנה האחרונה, בה הריבית נמצאת ברמה הנמוכה ביותר שידע המשק הישראלי מאז קום המדינה, נדמה כי המשימה הפכה קשה אף יותר. אם כן, איך בוחרים באילו שווקים ואפיקים כדאי להשקיע?
קרא עוד
Close up of Businessman analyzing investment charts on the desk.

קרנות גידור- עד כמה זה מסוכן?

ענף קרנות הגידור צובר תאוצה ניכרת בשנים האחרונות, בעיקר עבור לקוחות אמידים אשר רוצים לגוון את תיק הנכסים שלהם ואשר רוצים להשקיע באפיקים שאינם תלויי בורסה.
קרא עוד

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ חינם

דילוג לתוכן