073-7872770 | 073-7872771

המסלקה הפנסיונית בעידן החדש

מהי מסלקה פנסיונית? מהם יתרונותיה? למי זה טוב ולמי פחות? כיצד המסלקה הפנסיונית תשפיע על החוסכים? כיצד היא משנה בפועל את עולם התכנון והייעוץ הפנסיוני?

אחוז גדול מכלל ציבור החוסכים, אינו מודע לכלל המוצרים הפנסיוניים שיש ברשותו, בעיקר בשל ריבוי החברות המנהלות, תחלופת עבודה לאורך השנים, החלפת כתובות ועוד. בנוסף, חוסכים רבים מודעים למוצרים הפנסיוניים שברשותם אך אינם מעודכנים בנתונים חשובים כמו למשל גובה דמי ניהול שהם משלמים, מסלול ההשקעות, הוותק, אפשרויות משיכת הכספים ועוד.
כתוצאה, משרד האוצר יזם פרויקט שהחל כניסיוני והוא הקמת מסלקה פנסיונית – מערכת מידע מרכזית שמטרתה העברת מידע עדכני לבעלי חיסכון פנסיוני אודות החיסכון שלהם. הרעיון העומד מאחורי היוזמה של משרד האוצר הוא מתן אפשרות לחוסכים לקבל מידע אמין וזמין אודות החיסכון הפנסיוני שבבעלותם.

מהם היתרונות של פעילות באמצעות המסלקה פנסיונית?

בעזרת המסלקה הפנסיונית ניתן יהיה בעתיד לבצע תנועות כספיות במוצרים הפנסיוניים לרבות הפקדת כספים מצד המעבידים, בעלי החשבון עצמם או יועצים פיננסיים, ובכך ניתן יהיה לייעל את השירות ולהפוך את כל נושא הייעוץ הפנסיוני לזמין ונגיש ביותר עבור ציבור החוסכים, כמו גם לשפר את הקשר במשולש החשוב של עובד- מעביד- סוכן ביטוח פנסיוני. בין המידע שניתן לקבל דרך המסלקה פירוט היקף החיסכון, הפקדות חודשיות, דמי ניהול, תשואות ועוד.

האם המסלקה מפחיתה את הצורך בסוכנים ויועצים פנסיונים?

המסלקה מציגה מידע מפורט על מוצרים פנסיונים כאשר הגולשים צריכים להצטייד בפרטי המוצר על מנת לקבל את הפרטים אודות החיסכון אותו הם מחפשים. המסלקה תשפר את היעילות והשקיפות בקבלת המידע ובביצוע פעולות טכניות, אך לא תחליף את הצורך באנשי מקצוע בתחום הפנסיוני שעצתם עלולה להיות שווה לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים במונחי פרישה.
אנחנו באינטגריטי פועלים באמצעות המסלקה הפנסיונית ומעמידים לרשותכם ידע וניסיון שנצברו במשך השנים.

למידע נוסף והכוונה מקצועית פנו אלינו ונשמח לעזור.

שיתוף

כתבות נוספות

Invest

תיק השקעות מנוהל

תיק מנוהל הוא למעשה מתן יפוי כוח לבית השקעות/ גוף מנהל לפעול בשמכם בחשבון הבנק שלכם. בית ההשקעות יכול לבצע עבורכם פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בלבד ולא יכול לבצע פעולות נוספות, כגון העברת כספים מחשבון לחשבון, משיכת כספים וכד'.
קרא עוד
One arrow in a group of many pointing in an opposite direction

פוליסת חסכון- האופציה הטובה ביותר?

מדובר במכשיר חסכון ארוך טווח, אם כי נזיל תוך מספר ימי עסקים, שמנוהל ע"י כל אחת מחברות הביטוח בישראל, ואשר מהווה אלטרנטיבה למכשירים פיננסיים אחרים דוגמת תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תעודות סל וכו'.
קרא עוד
Stock exchange market concept

הבורסה לאן? איפה כדאי להשקיע?

ניהול תיקי השקעות כרוך לא פעם בקבלת החלטות מהירות בסביבה דינמית, תוך חוסר ודאות לגבי מה העתיד צופן. למרות שהשקעות בבורסה הן תמיד הליך מורכב, בשנה האחרונה, בה הריבית נמצאת ברמה הנמוכה ביותר שידע המשק הישראלי מאז קום המדינה, נדמה כי המשימה הפכה קשה אף יותר. אם כן, איך בוחרים באילו שווקים ואפיקים כדאי להשקיע?
קרא עוד

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ חינם

דילוג לתוכן