073-7872770 | 073-7872771

ביטוח סיעודי – מה זה, מי צריך את זה, ומה חשוב לדעת?

החיסכון הפנסיוני ממלא שלושה נדבכים עיקריים חשובים בחייו של הלקוח ובני משפחתו

מה כולל ביטוח סיעודי? מדוע חשוב לרכוש ביטוח סיעוד? ואילו דברים חשוב לדעת לפני שבוחרים פוליסה?

ביטוח סיעוד נועד על מנת להציע כיסוי ביטוחי מתאים לאנשים שהוגדרו כסיעודיים במטרה למנוע מהם את הצורך התלותי לביצוע פעולות יומיומיות פשוטות כמו להתהלך, לשבת או לקום, להתלבש ואף לשטוף פנים.
אחד החששות שמלווים את כולנו הוא המחשבה שמא חלילה נהפוך למעמסה על יקירינו.
ביטוח סיעוד נותן את המענה המתאים בעזרתו ניתן להבטיח כי נקבל את הסיוע או הסיעוד לו אנו זקוקים תוך קבלת טיפול רפואי איכותי ומגוון שירותים מקיפים למשך שארית החיים, מה שיאפשר לנו להמשיך לחיות בכבוד.

מהם הדגשים והפרמטרים החשובים טרם רכישת ביטוח סיעודי?

• מהו הזמן האידיאלי לרכישת ביטוח סיעוד – היות ואדם יכול להפוך לסיעודי בכל תקופה ובכל גיל, ביטוח סיעוד ניתן לרכוש כבר בגיל צעיר וחשוב לדעת שככל שמבצעים את רכישת הפוליסה בגיל מוקדם יותר, כך מוודאים כי תנאי הביטוח יהיו הטובים ביותר שניתנים, הן מבחינת היקף הטיפולים והשירותים והן מבחינת העלות.

• מהו גובהה של הקצבה – הטיפול באדם המוגדר כסיעודי כרוך בהוצאות שנעות בין אלפי שקלים לבין עשרות אלפי שקלים בחודש. לכן, רגע לפני שבוחרים פוליסה יש לבדוק מהו גובה הקצבה החודשית שמציעה הפוליסה, תוך התייחסות לביטוחים נוספים אותם ניתן להפעיל ולקופות חיסכון פנסיוני שעומדות לרשות המבוטח.

• מהו היקף הכיסוי – מומלץ לבדוק מהו היקף הכיסוי שהפוליסה מציעה היות ולא כל פוליסה הכוללת ביטוח סיעוד מציעה 100% כיסוי.

• מהי תקופת הכיסוי – ביטוח סיעודי ניתן לרכוש לפרקי זמן שונים ועד לתקופה של לכל החיים. לכן כדאי לבדוק טרם הרכישה את תקופת הכיסוי.

• מהם תנאי הזכאות – כל פוליסה מגדירה מהם תנאי הזכאות לפוליסה ומיהו האדם המוגדר כסיעודי. לכן חשוב לדעת מראש באילו מקרים תחשבו לזכאים כדי לוודא שתזכו לפיצוי המתאים בעת הצורך.

• מהו זמן ההמתנה – ישנן פוליסות של ביטוח סיעודי בהן ניתן להשהות את מימוש הביטוח. לכן – מהו זמן ההמתנה? זוהי שאלה שיש לשאול טרם רכישת פוליסת ביטוח.

ישנם גורמים נוספים אותם יש לקחת בחשבון ברכישת ביטוח סיעודי. לכן כדאי לפנות לאנשי מקצועי שיבחרו יחד אתכם את הביטוח הסיעודי שמתאים לכם.

למידע נוסף והכוונה מקצועית פנו אלינו ונשמח לעזור.

שיתוף

כתבות נוספות

Invest

תיק השקעות מנוהל

תיק מנוהל הוא למעשה מתן יפוי כוח לבית השקעות/ גוף מנהל לפעול בשמכם בחשבון הבנק שלכם. בית ההשקעות יכול לבצע עבורכם פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בלבד ולא יכול לבצע פעולות נוספות, כגון העברת כספים מחשבון לחשבון, משיכת כספים וכד'.
קרא עוד
One arrow in a group of many pointing in an opposite direction

פוליסת חסכון- האופציה הטובה ביותר?

מדובר במכשיר חסכון ארוך טווח, אם כי נזיל תוך מספר ימי עסקים, שמנוהל ע"י כל אחת מחברות הביטוח בישראל, ואשר מהווה אלטרנטיבה למכשירים פיננסיים אחרים דוגמת תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תעודות סל וכו'.
קרא עוד
Stock exchange market concept

הבורסה לאן? איפה כדאי להשקיע?

ניהול תיקי השקעות כרוך לא פעם בקבלת החלטות מהירות בסביבה דינמית, תוך חוסר ודאות לגבי מה העתיד צופן. למרות שהשקעות בבורסה הן תמיד הליך מורכב, בשנה האחרונה, בה הריבית נמצאת ברמה הנמוכה ביותר שידע המשק הישראלי מאז קום המדינה, נדמה כי המשימה הפכה קשה אף יותר. אם כן, איך בוחרים באילו שווקים ואפיקים כדאי להשקיע?
קרא עוד

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ חינם

דילוג לתוכן