073-7872770 | 073-7872771

ביטוח חיים וביטוח הגנה למשפחה

ביטוח חיים( ריסק) וביטוח הגנה למשפחה – איפה כדאי לרכוש ?איך בוחרים את הסכום? האם להעדיף ביטוח אחד על פני השני או לשלב בין שני הביטוחים?

אף אחד לא אוהב לחשוב על מוות שלא לצורך ואף פחות על מה יקרה למשפחתו לאחר מותו. יחד עם זאת התעלמות מהסיכונים תהיה בחזקת לטמון את ראשנו בחול. רצוי וחשוב לדאוג לתא המשפחתי שלנו בקרות הרע מכל, לפחות בהיבט הכלכלי.

איך בוחרים ביטוח חיים?

כיום קיימות בשוק מגוון פוליסות ביטוח חיים שנבדלות זו מזו בהיבטים של עלויות, הנחות, התפתחות הפרמיה ועוד. על מנת לבחון את הצרכים שלכם בצורה מקיפה ולבחור את הביטוח ואת הסכום הנכון עבורכם יש להתייחס לגורמי סיכון איתם אתם מתמודדים בחיי היומיום, כמו הסיכויים שלכם לחלות ובאילו מחלות, קיומם של סיכונים במקום העבודה שלכם, חיבה יתרה לספורט אתגרי, מגורים באזורי סיכון ועוד.
כמובן שאינכם חייבים לעשות זאת בעצמכם ורצוי להתייעץ ולתכנן את הכיסוי הביטוחי באופן המותאם לצרכים שלכם באמצעות איש מקצוע.

מהו ביטוח הגנה למשפחה ומה מבדיל אותו מביטוח ריסק רגיל?

אובדן של בן משפחה הוא עצוב ומצער ויכול להשפיע על חייה של המשפחה ברבדים שונים, פסיכולוגיים וכלכליים כמובן. בנוסף לביטוח חיים סטנדרטי בו נוקבים בסכום חד פעמי לתשלום לשארים במקרה מוות, קיים גם ביטוח הגנה למשפחה שכשמו כן הוא- מבטיח למעשה כי המשפחה תצליח לכלכל את עצמה למשך שנים רבות גם לאחר מותו של אחד מהמפרנסים במשפחה. ההבדל בין ביטוח הגנה למשפחה לבין ביטוח חיים בא לידי ביטוי בגובה התשלום, בצורת התשלום ובתקופת הכיסוי. את הביטוח להגנת המשפחה ניתן לרכוש כפוליסת ביטוח בפני עצמה או כתוספת לביטוח חיים.
בשל חשיבות הכיסוי הביטוחי אנשים רבים מתלבטים בנוגע לסכום הביטוח ולסוג הביטוח.

למידע נוסף והכוונה מקצועית פנו אלינו ונשמח לעזור.

שיתוף

כתבות נוספות

Invest

תיק השקעות מנוהל

תיק מנוהל הוא למעשה מתן יפוי כוח לבית השקעות/ גוף מנהל לפעול בשמכם בחשבון הבנק שלכם. בית ההשקעות יכול לבצע עבורכם פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בלבד ולא יכול לבצע פעולות נוספות, כגון העברת כספים מחשבון לחשבון, משיכת כספים וכד'.
קרא עוד
One arrow in a group of many pointing in an opposite direction

פוליסת חסכון- האופציה הטובה ביותר?

מדובר במכשיר חסכון ארוך טווח, אם כי נזיל תוך מספר ימי עסקים, שמנוהל ע"י כל אחת מחברות הביטוח בישראל, ואשר מהווה אלטרנטיבה למכשירים פיננסיים אחרים דוגמת תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תעודות סל וכו'.
קרא עוד
Stock exchange market concept

הבורסה לאן? איפה כדאי להשקיע?

ניהול תיקי השקעות כרוך לא פעם בקבלת החלטות מהירות בסביבה דינמית, תוך חוסר ודאות לגבי מה העתיד צופן. למרות שהשקעות בבורסה הן תמיד הליך מורכב, בשנה האחרונה, בה הריבית נמצאת ברמה הנמוכה ביותר שידע המשק הישראלי מאז קום המדינה, נדמה כי המשימה הפכה קשה אף יותר. אם כן, איך בוחרים באילו שווקים ואפיקים כדאי להשקיע?
קרא עוד

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ חינם

דילוג לתוכן