073-7872770 | 073-7872771

ביטוח משכנתא

מהו ביטוח משכנתא?

כאשר רוכשים נכס דורש הבנק לבטח את חייהם של הלווים ושל הנכס עצמו. זהו חלק בלתי נפרד מלקיחת המשכנתא וללא הביטוח לא ניתן יהיה לקבל את הכספים מהבנק. ביטוחים אלה נועדו להגן על הבנק ועל לוקחי המשכנתאות בעצמם בעת קרות קטסטרופה כגון מות אחד מבני הזוג או בעת גרימת נזק למבנה.

מהו ביטוח ריסק משכנתא?

מדובר בביטוח חייהם של הלווים אשר מבטיח לבנק את החזר יתרת ההלוואה במקרה מוות של אחד במקרה כזה תשלם חברת הביטוח לבנק את יתרת ההלוואה שטרם נפרעה ולמעשה "תחסל" את מבני הזוג או של המבוטח במידה ולקח משכנתא לבד. המשכנתא ותקטין את הנטל הכלכלי על בן/ בת הזוג ועל משפחתם.

מהו ביטוח מבנה למשכנתא?

ביטוח מבנה למשכנתא נועד למקרים של פגיעה בנכס כתוצאה מסכנות דוגמת רעידת אדמה, אש, נזקי טבע, פיצוץ פז, ואף פריצה. ביטוח המבנה מכסה עבור נזקים אלה ואחרים בבית עצמו, על כל חלקיו( חצר, מרפסת, גג וכו'). הכיסוי כולל הוצאות שיפוץ, תיקון, בניה מחדש, תשלום לאנשי מקצוע וכו' לצורך השבת המבנה למצבו ערב קרות הנזק, כמו גם הוצאות נוספות כגון הוצאות משפטיות וצד ג'.

איפה כדאי לעשות ביטוח משכנתא?

בעבר היה מקובל לעשות את הביטוח בבנק משיקולי נוחות, אך ב 15 השנים האחרונות השתנתה המגמה ורוב הביטוחים נעשים בצורה פרטית באמצעות חברות הביטוח. הבנק עדיין ימליץ ויכוון את לוקחי המשכנתאות לחברות הבת של הבנק, אך העלויות שנרכשות באופן פרטי זולות יותר וזהו כמובן הפתרון הנכון והמומלץ.

בביטוח משכנתא יש שונות גבוהה מאוד בין חברות הביטוח השונות. תנו לנו לבחור עבורכם את ביטוח החיים הזול ביותר בכל רגע נתון ולדאוג עבורכם לליווי רציף מול חברת הביטוח ומול הבנק.

אינטגריטי לא עוסקת בביטוח אלמנטרי ולכן לא תוכל לבטח עבורכם את המבנה, אך תשמח להמליץ על אנשי מקצוע בתחום, אשר מהימנותם אינה מוטלת בספק.

 

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ חינם

דילוג לתוכן