073-7872770 | 073-7872771

אופטימיזצית מס בתכנון פיננסי כולל

מהם השינויים והרפורמות בתחום המיסוי הפנסיוני? כיצד ניתן לתכנן נכון את החיסכון ארוך הטווח שלנו? על מה חשוב לשים דגש בעת רכישת הסדר חסכון פנסיוני?

התחום הפנסיוני נחשב בצדק נושא מורכב ומסועף. בשל ההשלכות הכבדות והרות הגורל, משרד האוצר שוקד על נושא המיסוי ומוציא הנושא חוזרים, תיקונים ותקנות על מנת לשפר את מצב החוסכים. אחת לכמה שנים ניתן אף לראות רפורמות אשר טורפות את הקלפים ומשנות את התמונה.

כיצד ניתן ליהנות מאופטימיזצית מס בתכנון פיננסי כולל?

יש לבחון את מכלול הנכסים שלכם, הפנסיוניים והנזילים. בנוסף, לקחת בחשבון מגוון רחב של פרמטרים, כגון סטטוס תעסוקתי, שאר הנכסים ( נדל"ן, השקעות ריאליות וכו'), טווח ההשקעה, צפי לפרישה ועוד. המטרה העיקרית בתכנון רציף היא הקטנת נטל המס על מוצרי הפרט והמוצרים הפנסיוניים.
התכנון יכלול התייחסות להטבות מס בהפקדות השוטפות למוצרים פנסיוניים, לאופי הכספים( הוניים או קצבתיים), לתקרות השונות, לפריסות מס, כספי ירושה ועוד.
התכנון יתייחס לתמונה המלאה- תיקי השקעות, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות גידור, השקעות ריאליות ונכסי נדל"ן.
תכנון נכון יגדיל את הסכום איתו נגיע לגיל פרישה וכמובן את הקצבה החודשית שנקבל מיום הפרישה לכל החיים.

מי יכול לתכנן ולמי זה חשוב?

תכנון מס חשוב עבור שכירים, שכירים בעלי שליטה, שותפויות וכמובן גם עבור עצמאים. למעשה עבור כולם. אמנם התקרות שונות וההסתכלות היא שונה עבור כל מקרה ומקרה, אך התכנון הוא מנת חלקם של כולם.

מתי כדאי לתכנן?

רבים נוטים לחשוב שתכנון מס הוא תחום שקשור אך ורק בעת פרישה, אך למען האמת תכנון מס חשוב לכל אורך הדרך וללא קשר לגיל.
כמו כן, חשוב מאוד לתכנן גם בצמתים כגון עזיבת עבודה, שינוי סטטוס תעסוקתי( משכיר לעצמאי ולהיפך).

למידע נוסף והכוונה מקצועית פנו אלינו ונשמח לעזור.

שיתוף

כתבות נוספות

Invest

תיק השקעות מנוהל

תיק מנוהל הוא למעשה מתן יפוי כוח לבית השקעות/ גוף מנהל לפעול בשמכם בחשבון הבנק שלכם. בית ההשקעות יכול לבצע עבורכם פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בלבד ולא יכול לבצע פעולות נוספות, כגון העברת כספים מחשבון לחשבון, משיכת כספים וכד'.
קרא עוד
One arrow in a group of many pointing in an opposite direction

פוליסת חסכון- האופציה הטובה ביותר?

מדובר במכשיר חסכון ארוך טווח, אם כי נזיל תוך מספר ימי עסקים, שמנוהל ע"י כל אחת מחברות הביטוח בישראל, ואשר מהווה אלטרנטיבה למכשירים פיננסיים אחרים דוגמת תיקי השקעות, קרנות נאמנות, תעודות סל וכו'.
קרא עוד
Stock exchange market concept

הבורסה לאן? איפה כדאי להשקיע?

ניהול תיקי השקעות כרוך לא פעם בקבלת החלטות מהירות בסביבה דינמית, תוך חוסר ודאות לגבי מה העתיד צופן. למרות שהשקעות בבורסה הן תמיד הליך מורכב, בשנה האחרונה, בה הריבית נמצאת ברמה הנמוכה ביותר שידע המשק הישראלי מאז קום המדינה, נדמה כי המשימה הפכה קשה אף יותר. אם כן, איך בוחרים באילו שווקים ואפיקים כדאי להשקיע?
קרא עוד

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ חינם

דילוג לתוכן